Gdyby cztery lata temu, ktoś powiedział mi, że będę pracującą mamą,  która z łatwością znajduje czas dla swojego dziecka, a przy okazji także dla siebie uśmiałabym się po pachy. Dziś z dumą mogę powiedzieć, że właśnie tak wygląda moja codzienność.

 

Jestem mamą, pracuję i znajduję czas na wszystko, co dla mnie ważne.

 

1G0A9872.jpg

Pamiętam dni, gdy rano biegłam z wywieszonym językiem do pracy, a po pracy do domu. W biurze targały mną wyrzuty sumienia, że nie jestem ze swoim synkiem. W domu, że nie mogłam zostać po godzinach.

Od rana pracowałam, popołudniami robiłam zakupy, sprzątałam i gotowałam. W weekendy nadrabiałam to, czego nie udało mi się zrobić w tygodniu.

Ciągle gdzieś biegłam, ciągle coś załatwiałam, ciągle o czymś myślałam.

Pamiętam jak pewnego dnia po pracy, próbowałam upchnąć naczynia do zmywarki, a moje dziecko wciąż i wciaż wołało mnie, żeby pokazać mi, co udało mu się zbudować. Za każdym razem odpowiadałam “zaraz”.

Mijały minuty, a ja się nie pojawiałam. Pół godziny później, gdy uporałam się z kuchennym bałaganem wkońcu zajrzałam do jego pokoju. Ale budowla była już rozebrana… 

Czułam jak do moich oczu napływają łzy. Wtedy zrozumiałam, co się stało. Próbowałam wywiazywać się ze wszystkich obowiązków, ale nie wywiazywałam się z najważniejszego  “bycia mamą, tu i teraz”. 

Postanowiłam to zmienić. Przez ostatnie cztery lata wiele rzeczy się w moim życiu zmieniło. 

Wyznaczyłam priorytety, zajrzałam w głąb siebie, wiele rzeczy odpuściłam. 

Ponadto Zaczęłam szukać sposobów, które pomogą mi w codziennej organizacji, odciążą i pozwolą cieszyć się czasem wolnym z rodziną. Stworzyłam też wiele myków i trików, które na codzień mi w tym pomagają. 

Dziś tworzę ŁATWIEJSZE ŻYCIE MAM, bo głęboko wierzę w to, że życie pracującej mamy wcale nie musi być trudne. A moją misją jest pokazać Ci jak je sobie ułatwić. 

 

 

DOŁĄCZ do Łatwiejsze Życie Mam i POBIERZ  PREZENT

7 Niezawodnych Organizacyjnych Trików dla Pracującej Mamy

A już wkrótce będziemy RAZEM radzić sobie z codziennymi wyzwaniami:)